MHP’li Taşdoğan’dan şehitlerimiz için taziye mesajı

0
301

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, Suriye’nin Afrin kentindeki teröristlere yönelik olarak sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen kahraman 8 askerimiz için taziye mesajı yayınladı.
MHP İl Başkanı Taşdoğan, ülkemizin ve milletimizin bekası için seve seve canını feda eden kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimiz için de acil şifalar diledi.
Taşdoğan, mesajında, “Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerimizin haberlerini derin bir üzüntü ile öğrendik. Şehitlerimiz Astsubay Uğur Palancı, Astsubay Taha Koç, Uzman Çavuş Arif Demirel, Uzman Çavuş Burhan Açıkkol, Uzman Çavuş Mehmet Dinek, Uzman Çavuş Recep Çetin, Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik ve Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Ozan’ın ruhları şad olsun. Acılı ailelerinin ve aziz milletimizin başı sağolsun. Yaralı olan askerlerimizinde biran önce yeniden sağlıklarına kavuşmalarını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Şu anda vatani görevini yerine getiren, üstün bir mücadele azmi, inanmış bir ruhla bekamızı savunan kahramanlarımızı Rabbim korusun, esirgesin. Ülkemizin güvenliği ve geleceği için karşılıksız mücadele eden korkusuz ve gözü pek güvenlik güçlerimizle iftihar ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here