Nihat Hatipoğlu, Oğuzeliler ile buluştu

0
336

Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi tarafından düzenlenen program kapsamında Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Oğuzeli Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde konferans verdi. 
Oğuzeli Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konferansa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Hatipoğlu’nun verdiği konferansta Oğuzeli’li vatandaşlar duygu dolu anlar yaşadı.
Oğuzelilerin yoğun ilgi gösterdiği konferans saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kur’an tilaveti ile devam eden programın açılış konuşmasını Oğuzeli Belediye Mehmet Sait Kılıç yaptı. 
Konuşmasına Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu başta olmak üzere katılım sağlayan tüm misafirlere teşekkür ederek başlayan Kılıç, “Kıymetli hemşerilerimizi Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun hoş sohbeti ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ise “Bu konferansı düzenleyen ve beni sizlerle buluşturan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Konferans Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’ın, Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na çiçek ve Oğuzeli’nin simgesi haline gelen nar plaketi takdiminin ardından sona erdi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here