NTB’ye Anka’dan indirimli sağlık hizmeti

0
1033

Gaziantep Özel Anka Hastanesi ile Nizip Ticaret Borsası arasında sağlık hizmetleri sözleşmesi imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında Nizip Ticaret Borsası’na kayıtlı üyeler ve onların birinci derece akrabaları Anka Hastanesi’nin sağlık hizmetinden indirimli yararlanabilecek.   
Gaziantep’in yanı sıra çevre illerin de sağlık ihtiyacına cevap veren Özel Gaziantep Anka Hastanesi, kaliteli sağlık hizmetinden herkesin yararlanabilmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda daha önce birçok kurum ve kuruluş ile iş birliği protokolü imzalayan hastane, Nizip Ticaret Borsası ile de protokol imzaladı.
Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eray Ölçal ile Özel Gaziantep Anka Hastanesi yetkilileri tarafından imzalanan protokol ile Nizip Ticaret Borsası’na kayıtlı üyeler ile onların eş, çocuk, anne ve babaları sağlık hizmetinden yüzde 25 indirimli olarak yararlanabilecekler.
İmza protokolünün ardından konuşan Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Eray Ölçal, “Modern, teknolojik alt yapısı ve uzman hekim kadrosuyla sağlık ihtiyaçlarının tümüne en iyi şekilde cevap verecek kapasitede olan bir hastane ile anlaşma yapmanın mutluluğu içindeyiz. Özel Gaziantep Anka Hastanesi‘nin sunduğu kaliteli sağlık hizmetlerinden oda üyelerimiz ve onların bakmakla yükümlü oldukları birinci dereceden yakınlarının indirimli olarak faydalanabilmesi için bu protokolü imzaladık. Üyelerimiz ve onların yakınları bundan böyle Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nden özel imkanlarla hizmet alacaklardır” dedi
Özel Gaziantep Anka Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Sofuoğlu ise kaliteli sağlık hizmeti almanın herkesin hakkı olduğunu belirterek, “Bu nedenle Anka Hastanesi olarak kurumsal anlaşmalara büyük önem veriyoruz. Bugüne kadar imzaladığımız sağlık anlaşmalarına, Nizip Ticaret Borsası ile imzalamış olduğumuz protokol ile bir yenisini daha ekledik. Sağlık anlaşmaları çerçevesinde hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here