Oda ve Borsalar ‘İnovasyon’ toplantısında buluştu

0
680

Gaziantep Oda ve Borsa Genel Sekreterleri ve Gaziantep İli TOBB Akademik Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz’ın katılımıyla Gaziantep Sanayi Odası Meslek Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri ev sahipliğinde AR-GE ve İnovasyon toplantısı düzenlendi.  
Düzenlenen toplantıda Doç. Dr. Uğur Cem Hasar tarafından katılımcılara AR-GE ve İnovasyon konularında sunum yapılarak ilgili konular hakkında görüş alışverişi yapıldı. Toplantıya Gaziantep İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Necip Fazıl Yılmaz, Gaziantep Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Cem Bayram, Gaziantep Ticaret Odası Genel Sekreteri Figen Çeliktürk, Gaziantep Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Yusuf İymen, Nizip Ticaret Odası Genel Sekreteri Serpil Gündoğdu, Nizip Ticaret Borsası Genel Sekreteri Mehmet Eray Ölçal, İslahiye Ticaret Odası Genel Sekreteri Haşim Erdoğan ve Nizip Ticaret Odası Sanayi Müdürü Suat Demirbilek katıldı.
AR-GE ve inovasyonun üretimde sağlayacağı katma değerin gerek üreticiye gerekse ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacağı vurgulanırken, ihracatında önemli oranda etkileneceği dile getirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here