Oğuzeli Belediyesi vatandaşa soruyor

0
539

Gaziantep’te Oğuzeli Belediyesi, bünyesinde kurduğu ‘Hilal Masa’ ile Oğuzeli halkının şikayet, talep ve önerilerine en hızlı şekilde çözüm üretmeye çalışıyor.   
Oğuzeli Belediyesi İlçenin çeşitli yerlerine kurduğu ‘Hilal Masa’ stantları ile vatandaşın sorunları ile daha yakından ilgileniyor.
Hilal Masası’nın 365 gün 7/24 esasına göre hizmet verdiğini belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Hizmet kalitemizi arttırmak için belediye bünyemizde böyle bir çalışma başlattık” dedi.  

“VATANDAŞIMIZ OĞUZELİ’NİN SAKİNİ DEĞİL, SAHİBİ”
Çalışmalarını hizmet üreten belediyecilik anlayışı ile yaptıklarını anlatan Başkan Kılıç
“Onun için vatandaşımızı Oğuzeli’nin bir sakini değil sahibi olarak görüyoruz. Vatandaşımızın hizmetlerimizle ilgili görüş, öneri ve eleştirileri bizim için önemli hizmet kalitemizi arttırmak ve vatandaşımızın ihtiyaç ve taleplerine daha hızlı bir şekilde çözüm üretmek için Hilal Masasını kurduk. Vatandaşımıza sorarak daha iyi nasıl hizmet edebilirizin peşindeyiz. Bizim ortak sevdamız Oğuzeli amacımız hemşerilerimizin önceliğini tespit etmek daha sonra imkanlar dahilinde isteklere karşılık vermek” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here