Oğuzeli Belediyesi’nden ‘Beşikten Mezara Hizmet’

0
388

Oğuzeli Belediyesi’nin ‘Beşikten Mezara Hizmet’ parolası ile yola çıktığı ‘Hoşgeldin Bebek’ projesi Oğuzeli halkına hizmet vermeye devam ediyor. Proje kapsamında Oğuzeli’nde yaşayan ve yeni çocuk sahibi olan ailelere bebek sağlığı, bebek güvenliği, bebek bakımı, bebeğin gelişim ve davranış süreçleri, bebek aşısı, anne sütünün önemi gibi konularda bilgi veriliyor.   
“SEVİNÇLERİ İLE MUTLU OLUYORUZ”
Oğuzelili ailelerin sevincinde de üzüntüsünde de yanlarında olduklarının altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Yeni çocuk sahibi olmuş anne ve babaların bu güzel ve mutlu günlerinde yanlarında olmak bizleri de oldukça mutlu ediyor” dedi
Başkan Kılıç, “Hemşehrilerimizin hayatın her evresinde yanlarında olmaya gayret gösteriyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana uyguladığımız ‘Hoş geldin Bebek’ projemiz halkımız tarafında da büyük takdir gördü. Onların sevinçleri ile mutlu oluyor, üzüntüleri ile kederleniyoruz. Oğuzeli Belediyesi bu tür sosyal projeleri her zaman uygulamaya devam edecek. İnsana değer veren projelerle halkımızın yanında olmaya gayret göstereceğiz. Her yeni doğum ülkemiz için yeni bir umut demektir. Tüm ailelere ve bebeklerine sağlıklı, mutlu ve huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.    
“YANIMIZDA OLDUKLARINI BİLMEK BİZİ MUTLU EDİYOR”
Bebeklerinin yeni ihtiyaçlarla dünyaya geldiğini belirten aileler Oğuzeli Belediyesi’nin bu hizmetinin yüklerini hafiflettiğini söyledi.
Aileler “Bu tür konularda düşünülmek bizleri özel hissettiriyor. Bu güzel günümüzde belediyemizin ve başkanımızın yanımızda olduğunu görmek bizi daha da mutlu ediyor. Yaptıkları çalışmalardan dolayı Oğuzeli Belediye Başkanımız Mehmet Sait Kılıç ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here