Oğuzeli Belediyesi’nden eğitime destek

0
489

Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı kapsamında okullara yönelik düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.  
Oğuzeli ilçesi genelinde eğitimini sürdüren okulları kapsayan çevre ve bahçe düzenleme faaliyetleri, kaldırım çalışmaları, asfaltlama, yeşil alan ve oyun grupları çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Yaptıkları çalışmalarla okul bahçelerinin daha estetik ve güzel bir görünüme kavuşturmak olduğunun altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli’nde eğitim hayatını sürdüren okulların bahçelerine kaldırım asfaltlama ve oyun grupları çalışmaları yapıldığını vurgulayarak şöyle konuştu:
EĞİTİMİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ
“Okul bahçelerinde yaptığımız düzenleme çalışmalarımız Oğuzeli Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hazırlanan plan doğrultusunda devam ediyor. Çocuklarımıza daha güzel ve iyi ortamda eğitim imkânı sağlama gayretindeyiz. Oğuzeli Belediyesi olarak eğitimi çok önemsiyoruz. Kendimde eğitimci olduğum için eğitime bakış açımız çok hassas. Geleceğimiz olan çocukların en iyi ortamlarda eğitim alarak, donanımlı yetişmelerine olanak sağlamak için belediye olarak bu çalışmalara katkı sunuyoruz. İlçe sınırlarında bulunan tüm okullarımızın tamamına ulaşarak, ihtiyaçlarını gidermek için yoğun bir çalışma içindeyiz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin en ideal şekilde yetişmesi için eğitim her zaman önceliklerimiz arasında yer almış ve bundan sonrada almaya devam edecektir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here