Oğuzeli Belediyesi’nden hastalara vefa hizmeti

0
374

Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından, hastane ve evde tedavileri devam eden hastalara ziyaret gerçekleştirildi.   
Oğuzeli Belediyesi, ilçede yaşayan hasta ve hasta yakınlarına moral aşılamak, sağlık durumlarını takip etmek ve varsa ihtiyaçlarını tespit etmek amacıyla hasta ziyaretleri aralıksız sürdürüyor.
“YALNIZ OLMADIKLARINI HİSSETTİRMEK İSTİYORUZ”
Çalışmalarını insan odaklı yaptıklarını vurgulayan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, hasta ve hasta yakınlarını ziyaret etmenin önemine değinerek, “Hasta ziyaretleri bizim kültürümüzün en güzel parçalarından biri, biz büyüklerimizden böyle gördük şimdide biz uyguluyoruz. Hastalık sürecinde tedavi ve bakım kadar moral desteğinin de önemi büyük. Bizde elimizden geldiğince bu takviyeyi yapmaya çalışıyoruz. Onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek istiyoruz. Hastalıkta sağlıkta bizler için. Oğuzeli Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin gereğini yerine getiriyoruz. Her zaman olduğu gibi hemşerilerimizin sevinçli günlerinde de acılı günlerinde de yanlarındayız. Hastanede ve evde tedavileri devam eden hemşerilerime Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.    
“HEP YANIMIZDA OLDULAR”
Oğuzeli Belediyesi’nin yapmış olduğu bu ziyaretlerden oldukça memnun olduklarını söyleyen vatandaşlar, “Allah Sait başkanımızdan da belediye personelimizden de razı olsun. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar iyi günümüzde de kötü günümüzde de hep yanımızda oldular. Bu bir iyi niyettir. Sağolsunlar bize ve hastalarımıza moral oluyor kendimizi yalnız hissetmiyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here