Oğuzeli halkına hayırlı olsun

0
358

Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi tarafından yaptırılan Dinçkanlar Sosyal Tesisi’nde sona gelindi. Dinçkanlar Sosyal Tesisi önemli bir ihtiyaca cevap verecek.
Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, yapım aşamasında sona gelinen Dinçkanlar Sosyal Tesisi çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı. Kısa sürede bitmesi hedeflenen Dinçkanlar Sosyal Tesisi mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı.   
“HİZMET SUNMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”
Dinçkanlar Sosyal Tesisi’nin son rötuşların yapıldığını belirten Başkan Kılıç, “Sosyal tesisimizde son rötuşlar yapılıyor. En kısa sürede vatandaşımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Vatandaşımızın ihtiyaçlarına elimizden geldiğince cevap vermeye çalışıyoruz. Tesisimiz hizmete açıldığında hemşerilerimizin önemli bir eksiğini gidereceğine inanıyoruz. Hayırlı bir iş yaptığımızı düşünüyorum hizmete girecek tesisimiz Oğuzeli halkına hayırlı olsun” dedi.
“BÖYLE BİR TESİSE İHTİYACIMIZ VARDI”
Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’a yaptıkları çalışmalardan ötürü teşekkür eden mahalle sakinleri ise, “Mahallemizin böyle bir tesise ihtiyacı vardı aileler taziyeleri olduğunda ciddi sıkıntılar yaşıyordu. Sağ olsun belediyemiz çadır gönderiyordu ama kış aylarında soğuklar gelen misafirleri etkiliyordu. Ama artık taziyesi olan vatandaş misafirlerini bu tesiste ağırlayacak” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here