Oğuzeli’nde kaldırım çalışmaları sürüyor

0
334

Oğuzeli Belediyesi kaldırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Oğuzeli’nin daha estetik bir görünüme kavuşması için Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor.  “BÜYÜYEN VE GELİŞEN BİR OĞUZELİ VAR”

Oğuzeli’nde bozuk yol, kaldırımsız cadde ve sokak bırakmamak için ekiplerin titizlikle çalıştıklarını belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “İhtiyaçlara karşılık vermek için ara vermeden çalışıyoruz. Ekiplerimiz bir yandan deforme olan ve kullanamaz haldeki kaldırmaları yenilerken bir yandan da ihtiyaç duyulan mahallelerimize yeni kaldırım döşeme çalışmaları gerçekleştiriyor. Büyüyen ve gelişen bir Oğuzeli var bizlerde elimizden geldiğince ihtiyaçları karşılamaya çalışıyoruz. İlçemize estetik kazandırmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın önceliklerini göz önüne alarak planlı bir şekilde hizmet vermek için çalışmalar yapıyoruz” dedi.  “DOĞRU PROJELERİN ALTINA DOĞRU İMZALAR ATIYORUZ”

Amaçlarının daha yaşanabilir Oğuzeli olduğunu ifade eden Başkan Kılıç, ilçenin çehresini değiştirmek için büyük bir titizlikle ve hızla çalıştıklarını kaydederek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana ekiplerimiz tarafından ilçe merkezi ve mahallelerimize 8 bin metrekare kaldırım çalışması yapıldı. Amacımız doğru projelerin altına doğru imzalar atmak. Planlama ve Uygulamayı Birleştiren Belediyecilik anlayışı ile hemşerilerimize hizmet vermeye çalışıyoruz. Yaşam alanlarımızın güzelleşmesi göze daha hoş gelmesi ve en önemlisi ilçe halkının daha iyi şartlarda sorunsuz sıkıntısız yaşaması için yapmış olduğumuz çalışmalar ve yenilikler onlara daha iyi hizmet vermek içindir” diye konuştu.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here