Oğuzeli’nde yollar kışa hazırlanıyor

0
360

Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi ilçedeki yollarda yeni asfalt ve yama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Asfalt çalışmalarına devam eden Oğuzeli Belediyesi ilçenin en ücra köşesine kadar hizmet ulaştırıyor.  
Oğuzeli Belediyesi, yaptığı hizmetlerle ilçenin çehresini de değiştirmeye devam ediyor. İlçenin çeşitli mahallelerinde sürdürülen çalışmalar ile yollar sıcak asfalt ile kaplanıyor.
Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Vatandaşlarımızın ve ilçemizde eğitim gören öğrencilerimizin kışın olumsuz şartlarından olumsuz etkilenmemesi için ilçemiz merkezi Fatih mahallesi asfalt yama çalışması belediyemiz Fen İşleri ekipleri tarafından yapılarak halkımızın hizmetine sunuldu. Bütün yatırımlarımız daha modern ve yaşanabilir bir Oğuzeli için. Oğuzeli Gaziantep’in hızla gelişen yerleşim alanlarından birisi bizde belediye olarak biz bu hızlı gelişimi en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için üzerimize düşen çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz” dedi. 
Gerçekleştirilen çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’a Oğuzeli’ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Fatih Mahallesi sakinleri “Dile getirdiğimiz istekleri yaptığı için ve hiç bir zaman bizi geri çevirmediği için Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmetlerinde de Belediye Başkanımıza başarılar diliyoruz” dedi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here