Oğuzeli’ne yeni spor salonu müjdesi

0
302

Yaptığı çalışmalarla fark yaratmaya devam eden Oğuzeli Belediyesi ilçeye yeni spor salonu kazandırıyor. 2 bin 728 metrekarelik alana yapılacak olan çok amaçlı spor salonu toplam 1000 kişilik kapasiteye sahip olacak.   
“OĞUZELİ SPORDA ÖNCÜ OLACAK”
Spora olan desteklerinin devam edeceğini belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, amaçlarının Oğuzeli’nin sporda öncü bir ilçe haline gelmesi olduğunu belirterek, “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için onları spora teşvik ediyoruz. Bu kapsamda belediye olarak yatırımlar yapıyoruz. Gençlerimizin çocuklarımızın daha sağlıklı bir yaşama adım atmaları için yapılacak olan spor salonumuz şimdiden hayırlı olsun. Spor gençlerimizin daha sağlıklı olması, daha disiplinli yetişmesi ve kendilerini hayata daha iyi hazırlamaları için çok önemli. Gençlerimizin spora olan ilgisini arttırmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız, ailesine ve ülkesine daha faydalı bireyler yetişmesi için tüm imkanları sunacağız” diye konuştu.
“OĞUZELİ HALKI EN İYİ HİZMETİ HAK EDİYOR”
Oğuzeli halkının iyi hizmet almayı hak ettiğinin altını çizen Belediye Başkanı Kılıç, “Hemşerilerimizin daha iyi şartlarda yaşamaları için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Daha yaşanabilir bir Oğuzeli için yaşam standartlarımızı arttırmak zorundayız. Bunun içinde kültürel sosyal ve sportif kalitemizi arttırmalıyız göreve geldiğimiz tarihten itibaren önceliğimiz bu oldu ve olmaya devam edecek. Yapımına başlayacağımız spor salonu ile gençlerimiz daha çok spor yapacaklar önemli başarılara imza atacaklar bizleri gururlandıracaklar” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here