“Ortak sevdamız Gaziantep”

0
302

Gaziantep’in en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Gaziantep Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri Gaziantep Ticaret Odası’nı (GTO) ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde 21. olağan genel kurulunu yapan Gaziantep Kulübü, Tarık Aytekin başkanlığında Yönetim Kurulu üyeleri Arzu Ekmekçi, Sibel Gürsel, Kübra Kayın, Cemil Açıkkol ve Başar Küçükparmak’tan oluşan heyetle Gaziantep Ticaret Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ile görüştü.
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, Gaziantep Kulübü Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hepimiz Gaziantep’e hizmet için varız. Gaziantep hızlı büyüyen bir kent. Günü değil, geleceği planlamalıyız. Gönüllü Sivil Toplum Kuruluşları çok önemli kuruluşlardır. Gaziantep Kulübü de bunlardan biri. Gaziantep Kulübü Gaziantep’in kent yaşamına ve kültürüne önemli katkılarda bulunuyor. Gaziantep Kulübü nasıl ki Gaziantep’e en iyi şekilde hizmet etmek istiyorsa biz de Gaziantep Ticaret Odası olarak Gaziantep’e en iyi şekilde hizmet etmek istiyoruz. Hepimizin ortak sevdası Gaziantep’tir. Gaziantep’in başarısındaki sır ortak akıldır. Gaziantep Kulübü’nün yeni dönemde kent yaşamı ve kültürü başta olmak üzere her alanda Gaziantep’e önemli katkılar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine Gaziantep Kulübü’nün çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Başkan Tarık Aytekin, kulüp olarak bugüne kadar gerçekleştirdikleri çalışmalarda hep Gaziantep Ticaret Odası’ndan destek gördüklerini ifade ederek bu desteklerden ötürü teşekkür etti.
Gaziantep Kulübü Başkanı Tarık Aytekin yeni dönemde Gaziantep Ticaret Odası ile ortak çalışmalar ve projeler yapmaya devam etmek istediklerini sözlerine ekledi.
Gaziantep Kulübü heyetinin ziyaretinde Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Koçak, Yönetim Kurulu Üyeleri M. Sami Akay, İ. Halil Zengin ve Kamil Tosun da hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here