Paris Hilton’un video pişmanlığı!

0
4388

Paris Hilton, 2001 yılında sevgilisi Ric Salomon ile yaşadığı cinsel ilişki görüntülerinin videoya çekilip satılması ile ilgili konuştu. Paris’te Bir Gece ismiyle satılan video dünyada büyük yankı uyandırmıştı.
Paris Hilton’un 2004 yılında internette yayınlanan, eski sevgilisi Rick Salomon ile seks kasetinin yankıları hala devam ediyor.
ABD’li sosyetik güzel Paris Hilton, 2001 yılında, o dönem sevgilisi olan poker oyuncusu Rick Salomon ile olan yaşadığı cinsel birlikteliğin görüntülerinin satılması hakkında konuştu.
TECAVÜZE UĞRAMIŞ GİBİ HİSSETTİM
Habertürk Gazetesi’nde yer alan habere göre; zaman zaman bunun üzerine pişmanlığını dile getiren 37 yaşındaki sosyetik güzel, “Onun bu videonun haklarını sattığını öğrendiğimde kendimi tecavüze uğramışım gibi hissetmiştim” dedi.
Video, çift ayrıldıktan sonra “One Night in Paris” (Paris’te Bir Gece) ismiyle satılmış, magazin ve sanat dünyasında büyük yankı uyandırmıştı.
PARİS HİLTON KİMDİR?
17 Şubat 1981 yılında ABD, New York’ta doğdu.
Hilton otellerinin varisi olarak tanınmaktadır. Emlak Kralı Richard Hilton ve Kathy Richards’ın dört çocuğundan en büyükleridir. Kendisi gibi sosyetik ünlü olan kız kardeşi, Nicky Hilton, Barron Hilton ve Conrad Hilton adında iki erkek kardeşi vardır.
Hilton çocukluğunda yardım kermeslerinde modellik yaparak New York ve Los Angeles’ta büyümüştür. 19 yaşında Donald Trump’ın modellik ajansı T Management ile bir sözleşme imzalamış ayrıca Ford Modellik Ajansı ile de çalışmıştır. Iceberg, Vodka, GUESS, Tommy Hilfiger, Cristian Dior gibi dünyaca ünlü birçok markanın reklam kampanyalarında da görülmüştür.
Her ne kadar sosyete dünyasının ünlüsü olarak tanınsa da Paris’i, esas üne kavuşturan olay erkek arkadaşı Rick Solomon ile çekilmiş seks videosunun 2003 yılında internette yayılmaya başlamasıdır. O sıralar Paris 19 Rick ise 30 yaşındadır. Bu video tam da Paris Hilton’un Fox kanalı için, Lionel Richie’nin evlatlık kızı Nicole Richie ile çekmekte olduğu Simple Life adlı reality şovunun gösterime girmesinde kısa bir süre önce ortaya çıkmıştır. Ardından dizi reyting patlamaları yaşamış ve bir kaç sezon devam etmiştir.

Bu şov, iki ünlünün alışık oldukları modern ve lüks hayattan uzakta, cep telefonu ve kredi kartı gibi kolaylıklar olmadan yaşadıkları maceraları anlatmaktaydı. Bunun yanı sıra Paris, Nine Lives (2002), Raising Helen (2004), The Hillz (2004), and House of Wax (2005) adlı filmlerde de rol almıştır.
Kendi adını verdiği müzik albümü, 22 Ağustos 2006’da piyasaya sürülmüş ve Amerikan Billboard listelerinde 6 numaraya kadar yükselmiştir. Paris, 2004 yılı FHM Dünyanın En Seksi Kadını sıralamasında 3.lüğü almıştır.
Bestseller olan Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose adlı bir kitap çıkarmıştır; kitap kendi resimlerini ve bir miras yedi yaşamından tavsiyeler içermektedir. Kitabın başarısı nedeniyle ikinci bir kitap daha çıkarmıştır.
Forbes dergisine göre Paris 2005-2006 yılında 7 milyon dolar kazanmıştır ve servetinin 30-50 milyon dolar arasında olduğu tahmin edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here