Saadet Partisi’nden seçim startı

0
336

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Bülent Kaya, Gaziantep’e geldi ve düzenlediği basın toplantısı ile 2019 seçimleri için start verdi.
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Bülent Kaya, partisinin il binasında düzenlediği basın toplantısında, seçim hazırlıkları kapsamında Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep’i ziyaret ettiklerini söyledi.
Teşkilat çalışmalarının yanı sıra farklı çevreler, kişi ve kurumlarla görüş alışverişi yaptıklarını dile getiren Kaya, bu ziyaretlerimizde teşkilat çalışmalarının yanında farklı çevrelerden partilerine ilgi duyan ve teveccüh gösteren kişi ve kurumlarla görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, “Bu görüşmelerde milletimizin yönünü Saadet Partisi’ne döndüğünü müşahede ettik. Bu ilerimizde partimize yoğun katılım ve iltihaklar oldu” dedi.
2019 SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ
Kaya, basın toplantısında şunları söyledi:
“Ülke genelinde Saadet Partisi’ne yönelen bu ilgi parti olarak bizleri mutlu ettiği gibi sorumluluğumuz ve vazifelerimizi daha da artırmaktadır. Bu sorumluluk bilinci ile partimizi ve kadrolarımızı 2019 seçimlerine eksiksiz bir şekilde hazırlama gayretine girmiş bulunuyoruz. İnanıyoruz ki Saadet Partisi 2019 Mart’ında yapılacak yerel seçimler ile 2019 Kasım ayında yapılacak Genel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine büyük bir zafer ile çıkarak yerelde ve merkezde iktidarı devralarak ülkemizin sorunlarını bir bir çözmeye başlayacaktır.
Bugün Gaziantep ilimizdeyiz. Geçmişte doğunun yükselen yıldızı, doğunun sanayi şehri ve ihracat üssü olarak anılan Gaziantep ilimiz maalesef artık fetö borsasının kurulduğu il olarak anılmaktadır. Adalet kavramına güven duygusunun en düşük seviyelere indiği bir dönemde Gaziantep’te adaletin bu kadar tartışmalı hale gelmesi, getirilmesi Gaziantep ilimize yapılabilecek en büyük kötülüktür. Umut ediyoruz ki yerel ve merkezi Saadet iktidarında Gaziantep ilimizin tekrar o güzel günlerine dönecektir. Bu durumun farkında olan Gaziantep’li vatandaşlarımız Saadet Partisine yoğun bir teveccüh göstermekte ve katılımlar yapmaktadır. Bugünkü il divan toplantımızda da bu ay içerisinde partimize katılarak üye olan vatandaşlarımızı temsilen temsili rozet takma programını da icra etmiş olacağız.
Ülke sınırları dışında bir çok sıkıntı ile yüz yüze olan ülkemizin bir an önce iç huzur ve barışını sağlayarak dışarıya karşı birlik ve beraberlik içerisinde bir duruş sergilememiz lazım. İnsanlarımızı ötekileştirmeden farklılıklarını zenginlik görerek ve herkes için adalet, herkes için hukuk, herkes için huzur ve refah prensibi ile bu birlik ve beraberliği tesis etmemiz gerekir.
Ülkemiz maalesef gittikçe bir parti devletine doğru gitmekteyiz. Partizanca uygulamalar ile iktidar yanlısı bir avuç kesimin kamu kaynaklarını kullandığını, iktidar partisinin programlarına kamu gücü ile insanlar toplanmaya çalışıldığını, memurların ve kamu işçilerinin iktidar partisinin programlarına katılmak mecburiyetinde bırakıldığını ve kamu kaynaklarının iktidar partisi kongrelerinde kullanıldığını üzülerek görüyoruz. Ancak korkunun ecele faydası yok. Bu çaba ve telaş da iktidar partisinin gidici olduğunu göstermektedir. Tüm algı operasyonlarına rağmen iktidar partisi Saadet Partisine olan ilgiyi ve Saadet Partisi’nin siyasetin merkezine yerleşmesini saklayamamaktadır.
Bu inanç ve azimle milletimize hizmet yolunda azimle çalışacağımızı ve Türkiye’nin aydınlık yarınlarının teminatı olduğumuzu bir kez daha Gaziantep’ten ilan ediyoruz. Programımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı da tüm basın mensuplarına teşekkürlerimizi sunuyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here