Şahinbey Ampute, kendi evinde çok farklı: 8-1

0
201

Ampute Futbol Süper Lig’inde Gaziantep’i temsil eden Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Ampute Futbol takımı, kendi evinde Kayseri Melikgazi Belediye Spor Kulübü’nü 8-1 mağlup ederek 3 puanı hanesine yazdırdı.
Karşılaşmanın ilk yarısına hızlı başlayan Şahinbey Ampute futbol takımı 9. Dakikada Feyyaz Gözüaçık’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Bu golden 2 dakika sonra takımını 1-0 öne geçiren Feyyaz Gözüaçık kendi kalesine attığı golle durumu 1-1 yaptı. Karşılaşmanın 15. dakikasında Fatih Şentürk eşitliği bozan golü kaydederek, Şahinbey Ampute futbol takımını 2-1 öne geçirdi. Daha sonra 22. dakikada Mehmet Yunsur. 24. dakikada Fatih Şentürk ve 25 dakikada Feyyaz Gözüaçık’ın attığı gollerle Şahinbey Ampute Futbol takımı karşılaşmanın ilk yarısını 5-1 önde tamamlandı.
Karşılaşmanın ikici yarısı yine Şahinbey Ampute Futbol takımının kontrolünde geçti ve karşılaşmanın 27. dakikasında Mehmet Yunsur kendisinin ikinci takımının 6. golünü kaydetti. Bu golden bir dakika sonra Mehmet Yabancı durumu 7-1’e getirdi. Karşılaşmanın kapanışını ise 32. dakikada Alican Kuruyamaç kaydetti ve maç Şahinbey Ampute Futbol takımının 8-1 üstünlüğü ile tamamlandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here