Şahinbey Belediyesi esnafı bilgilendirdi

0
361

Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, işyeri açma ve çalışma yönetmeliği çerçevesinde, işletmede çalışan personellerin hijyeni, işyerinde kullanılan alet-edavatların temizliği, işyerinde sağlıklı üretim, depolama ve ürün satış koşulları ile kaldırım işgali başlıkları altında bilgilendirme yaptı.  
Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminere Gaziantep Kantinciler Oda Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Bakkallar, Pideciler ve çeşitli meslek kuruluşlarından esnaflar da katıldı.  
ESNAFA EĞİTİM SEMİNERİ
Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğünce yapılan açıklamada, esnafın bilgilendirilmesi ve kurallara uyması konusunda düzenlenen seminerin oldukça faydalı olduğu belirtilerek, “İlçemiz sınırları içerisinde gıda üretimi ve satışı yapan işyeri yetkililerine, 2017 yılında yapmış olduğumuz hijyen eğitiminin devamını sağlamak için semineri düzenledik. Düzenlenen seminerde işletme faaliyetlerinde sunulan hizmetler, halkımızın sağlıklı, hijyenik ve huzurlu ortamlarda alışveriş ve tüketim yapılmasında memnuniyetin artırılması ve hassasiyet gösterilmesi amaçlanmaktadır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here