SANKO Okulları’nın basketbol başarısı

0
250

Gaziantep SANKO Okulları Genç Kız Basketbol Takımı Sırbistan’ın Zrenjanin şehrinde düzenlenen Petrovgrad kupasında dördüncü oldu.
İspanya, Sırbistan, Romanya, Slovakya ve Türkiye’nin katılımı ile 27-29 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenen turnuvada, kız ve erkek olmak üzere 14 takım mücadele etti.
Basketbol Koçları Faruk Kökmen, Ersin Korkmaz ve Büşra Gökdemir tarafından turnuvaya hazırlanan SANKO Okulları Kız Basketbol Takımı, İdil Şeker, Pelin Kelleci, Sena Çavuşoğlu, Dila Kılıç, Selin Altınöz, Sena Taşdemir, İdil Ağan, Öykü Çevik, Doğa Çevik, Işık Dalsüren, Nil Küçükcan, Elif Sude Akınal, Pelin Hamamcı ve Sude Özberk’ten oluşan kadrosuyla dördüncülük kupasını büyük bir coşku ile kucakladı.
SANKO Okulları Sosyal Etkinlikler Direktörü Bahadır Mete Horasan, “Çok iyi takımlarla üst düzey basketbolun oynandığı salonlarda mücadele etmek bizler için hem çok büyük gurur hem de tarifi mümkün olmayan tecrübeler kazandırdı” dedi.
SANKO Okulları Genel Müdürü Melike Toklucu ise ilk defa uluslararası turnuvaya katılan ve dördüncülük elde ederek dönen Genç Kız Basketbol Takımı ile gurur duyduklarını belirterek, emeği geçen öğretmen ve sporcularını kutladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here