Şehitkamil Belediyesi’nden içleri ısıtan yardım

0
253

Gaziantep’te, Şehitkamil Belediyesi yardıma muhtaç binlerce dar gelirli ve yoksul aile ile çocuklara kışlık kıyafet yardımında bulundu. Şehitkamil Belediyesi bünyesinde bulunan Gıda Bankasına gelen aileler, kışlık kıyafet ve ayakkabı aldı.
KIYAFETLERİNİ KENDİLERİ SEÇTİLER
Dar gelirli ve yoksul ailelere soğuk kış aylarında giyim yardımı yapan Şehitkamil Belediyesi, bu yılda binlerce ailenin yüzünü güldürdü. Sabahın erken saatlerinde Gıda Bankasına gelen aileler, kendileri ve çocukları için kışlık kıyafet seçti. Aileler, kış aylarında kullanmak üzere kazak, mont, ceket, gömlek, çorap, kışlık ayakkabı gibi elbiseler alırken, çocukları içinde elbise ve ayakkabı beğendi. Aileler, hayırsever vatandaşlar tarafından gönderilen az kullanılmış elbiselerinden de diledikleri kadar kendileri ve çocukları için seçti. Bunun yanı sıra, ailelere temizlik malzemesi de hediye edildi. 5 bugün boyunca devam edecek kıyafet yardımında 6 bin 400 kişiye ulaşılacak.
ALLAH, BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN
Yapılan kıyafet yardımından dolayı Başkan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkürlerini ileten aileler, şunları söyledi: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Şehitkamil Belediyemiz tarafından bizlere kışlık kıyafet yardımı yapıldı. Çocuklarımızla birlikte gelerek, ihtiyacımız olan kışlık kıyafet ve ayakkabı gibi her türlü giyecekten aldık. Ayrıca temizlik malzemesini de hediye olarak aldık. Allah, bu soğuk kış aylarında bizlerin ve çocuklarımızın yüzünü güldüren Başkanımızdan razı olsun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here