Seyrantepe’de yeni yollar asfaltlanıyor

0
281

Gaziantep’te, Şehitkamil Belediyesi, Seyrantepe Mahallesi’nde bir taraftan yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan altyapısı tamamlanan yollarda asfalt çalışmasına başladı.
İlçe genelinde sürdürdüğü asfalt çalışmalarıyla vatandaşın modern yollar kullanmasına zemin oluşturan Şehitkamil Belediyesi, çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Seyrantepe Mahallesi’nin birçok bölgesinde yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmalarını tamamlayan Şehitkamil Belediyesi, altyapısı da tamamlanan bölgelerde asfalt çalışmalarına başladı. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni açılan yollarda asfalt çalışması yaptı. Yürütülen asfalt çalışması mahalle halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.
Seyrantepe Mahallesi’nin hızla büyüyüp geliştiğinin altını çizen Seyrantepe Mahalle Muhtarı Mehmet ince, “Mahallemizin hızla büyüyüp gelişmesinden dolayı Şehitkamil Belediyemiz tarafından imara açtığı bir çok bölgede yol açma çalışmaları başlattı. Bir taraftan yol açma çalışmaları devam ederken, diğer taraftan açılan yolların altyapılarının da tamamlanmasıyla birlikte asfalt çalışması başlatıldı. Şehitkamil Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, aralıksız bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Tabi birçok bölgede açılacak yollarımız var, asfaltlanacak bölgelerimiz var. Bunların içinde bulunan Abdülkadir Konukoğlu Bulvarına bağlantı yolumuz Şehitkamil Belediyesi tarafından açılıyor. İnşallah en kısa sürede oranın da asfaltı yapılıp, vatandaşlarımıza hizmet olarak sunulacak. Son 4 yıl içerisinde gerçekten Seyrantepe Mahallesi’nde asfalt konusunda çok büyük çalışmalar oldu. Şehitkamil Belediye Başkanımız önderliğinde, bütün isteklerimiz yerine getirildi. Tabi mahallemiz hızla büyüyen ve gelişen bir mahalle konumunda olmasından dolayı ihtiyaçlarımız da gün geçtikçe artıyor. Şehitkamil Belediyemiz de bu ihtiyaçları karşılamak adına gelinden gelen gayreti gösteriyor. Ben bu konuda hem şahsım hem de mahallem adına yapılan hizmetlerden dolayı başta Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Yapılan hizmetlerden memnunuz, bu tür çalışmaların devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here