Sonbaharın eşssiz güzelliği Dülük Tabiat Parkı’nda

0
360

Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı, birbirinden farklı görsel güzellikleriyle ziyaretçilerini karşılıyor. Doğanın görsel şöleninin tadını çıkaran ziyaretçiler, hayran kaldıkları doğal güzellikleri çektikleri fotoğraflarla ölümsüzleştiriyor.  
Her mevsim farklı bir renge bürünen Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı, sonbaharın yaşandığı bu günlerdeki doyumsuz manzarası ile ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor. Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı’nın yeşili, yerini sarının tonlarına teslim ediyor. Muhteşem manzaranın yanı sıra Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı içinde bulunan biyolojik gölette akan suyun huzur veren sesi, ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor. Aileleri ve sevdikleriyle Dülük Tabiat Parkı’nı ziyaret edenler; doğa yürüyüşü, sportif faaliyetler, mangal keyfi gibi etkinlikler de yapabiliyor.
DÜLÜK, EN ÖZEL ANLARA EV SAHİPLİLİĞİ YAPIYOR
Hayatın en özel anlarından biri olan düğün öncesi fotoğraf çekimlerini rengarenk doğada yapmak isteyenlerin vazgeçilmez adreslerinden olan Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı, çiftlerin mutluluğuna mutluluk katıyor. Dülük Tabiat Parkı’nda sadece düğün çekimleri yapılmıyor. Dülük Tabiat Parkı, aile albümü yapmak isteyenlerin, doğa fotoğrafçılarının da uğrak mekanlarının başında geliyor.  
AĞAÇLARIN RENGÂRENK OLMASI DOYUMSUZ BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA KOYUYOR
Dülük Tabiat Parkı’na hayran kaldığını dile getiren Bedriye Koç, Dülük Tabiat Parkı çok güzel bir yer. Muhteşem bir görüntüye sahip, sonbahar ayında ağaçların rengarenk olması kartpostallık bir görüntü ortaya sergiliyor. Çeşitli bitkilerin her renge bürünmesi ayrı bir cazibe katıyor. Dülük Tabiat Parkına gelerek, en iyi şekilde stresimizi atıyoruz. Biyolojik Gölet ve ağaçların birleşmesi daha güzel bir görünüm oluşturuyor. Ailemizle birlikte her zaman burayı tercih ediyoruz, tüm halkımızı da Dülük Tabiat Parkı’nı gelip ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz” dedi.  
DÜLÜK TABİAT PARKI HER MEVSİM GÜZEL BİR GÖRÜNTÜYE SAHİP
Dülük Tabiat Parkı’nın muhteşem bir görüntüye sahip olduğunun altını çizen Zeynep Kuyucu ise, “Dülük Tabiat Parkı aslında şehir içinde doğa kaçamağının olduğu muhteşem bir yer. Şehir seslerinden uzak, oksijeni bol bir yer, su sesi insana gayet dinlendirici geliyor. Gerçekten Dülük Tabiat Parkı her mevsim güzel bir görüntüye sahip. Sonbahar ayıyla birlikte ağaçların, bitkilerin rengarenk olması güzel bir görüntü ortaya koyuyor. Bizlerde ailemizle birlikte gelerek, burada hem şehrin gürültüsünden bir nebze uzak kalıyoruz hem de dinlenmiş oluyoruz. Şehitkamil Belediyesi’nin Gaziantep’e böylesine güzel bir parkı hizmete kazandırdığı için de kendilerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here