Taekwondo Milli Takımı’na Gaziantepli antrenör

0
560

Gaziantepli taekwondo antrenörü Hasan Hüseyin Kılınç, Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde düzenlenecek Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nda Milli Takım antrenörü olarak görevlendirildi. 

Avrupa Taekwondo Birliği (WTE) tarafından organize edilen Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde düzenlenecek. Şampiyonada Türkiye’yi temsil edecek kafilede tecrübeli antrenörler arasında Gaziantepli taekwondo antrenörü Hasan Hüseyin Kılınç da yer aldı.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE BAŞBAKAN YILDIRIM BAŞARILAR DİLEDİ
Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde düzenlenecek Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası öncesi Konya’da gerçekleştirilen kamp çalışmalarına katılan taekwondo antrenörleri Hasan Hüseyin Kılınç ile Şiho Mete ve Volkan Sersan, kenti ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım ile tanışma ve hatıra fotoğrafı çektirme şansı buldular.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım, Taekwondo Milli Takımı kafilesine Avrupa Şampiyonası’nda başarılar diledi.  
TÜRKİYE’Yİ GURURLA TEMSİL EDECEĞİZ
Gaziantepli taekwondo antrenörü Hasan Hüseyin Kılınç,Güney Kıbrıs Rum Kesimi’nde düzenlenecek Gençler Avrupa Taekwondo Şampiyonası’nda Milli Takım antrenörleri ve sporcular olarak, Türkiye’yi gururla temsil edeceklerini ve ülkemize şampiyonluklar kazandırmayı hedeflediklerini söyledi. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here