Tahmazoğlu, “Mehmetçiklerimizin yanındayız”

0
255

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, TSK’nın Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Operasyonu’nda yaralanan Uzman Çavuş Onur Doğan’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. ORDUMUZ DESTAN YAZIYOR
Afrin’de görev yapan Kahraman Türk Ordusu’nun terör örgütlerine karşı bir destan yazdığını ifade eden Tahmazoğlu, “Kahraman Türk Ordusu Afrin harekatında tüm dünyanın gözleri önünde bir destan yazıyor. Normal şartlarda çok kısa sürede bitmesi gereken bu operasyonda hain terör örgütlerinin sivilleri kalkan yapması nedeniyle Kahraman Ordumuz büyük bir titizlikle ilerliyor ve sivillerin zarar görmemesi için büyük riskler alarak yollarına devam ediyorlar. Kahraman Ordumuz Afrin harekatı esnasında her türlü hainliklere rağmen destanlar yazarak ilerliyor. 80 milyon Türk milleti tek bir yürek olmuş ordumuza destek veriyor. Bu harekat esnasında küresel güçlerin maşası olan hainlerin saldırıları sonucu, bu topraklar için canını hiçe sayan kahraman Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Yaralanan Gazilerimize de rabbimden acil şifalar diliyorum” dedi.
BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİ
Zeytin Dalı Operasyonu’nda yaralanan Uzman Çavuş Onur Doğan ise Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu’na teşekkür ederek, “80 milyon Türk milletinin desteğini ve dualarını yanımızda hissettik. Bu vatan ve bu Bayrak için çıktığımız bu yolda ordumuz muzaffer olacaktır. Beni hastanede yalnız bırakmayan devlet büyüklerime ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ederim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here