Taksici esnafına sürpriz ziyaret

0
317

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Yeditepe taksi durağını ziyaret ederek, taksicilerle sohbet etti. Taksi durağında çalan telefona yanıt veren Başkan Tahmazoğlu, istenen adrese taksi yolladı.   
Taksicilerin davetini kırmayarak Yeditepe Taksi Durağını, Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan ile birlikte ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, taksici esnafıyla çorba içip sohbet etti.
TAKSİCİLİK HIZLA GELİŞİYOR
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, taksicilerin vatandaşın nabzını tuttuğunu belirterek, “Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan ile birlikte Yeditepe Taksi Durağını ziyaret ederek buradaki taksici kardeşlerimizle çayımızı içip sohbet ettik. Taksici esnafı şehrimizin hem hizmetini gören, hem de nabzını tutan önemli bir esnaf kitlemiz. Şahinbey bölgesinde taksicilik hızla gelişiyor. Bu anlamda hizmet veren tüm taksici esnafımıza bol kazanç diliyorum” dedi.
TAKSİ DURAĞI SAYIMIZI ARTIRDI
Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, Şahinbey İlçesi’nde Başkan Mehmet Tahamzoğlu’nunda destekleriyle önemli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum. Şahinbey’de bizim 3 tane durağımız vardı. Ancak Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun da gayretleriyle bu sayıyı arttırdık. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun hizmetleri Gaziantep sınırlarını aşmış durumda nereye gitsek Şahinbey’de verilen hizmetler konuşuluyor. Ben bu anlamda Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na tekrar teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here