Taksiciler ve esnafa sürpriz ziyaret

0
449

Gaziantep’te Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Nejat Koçer ile birlikte Binevler Fidanlık Taksi Durağı’ndaki taksicileri ve mahalle esnafını ziyaret etti.  
Zaman zaman mahallelerdeki taksicileri ve esnafı ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretlerine AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Nejat Koçer’de eşlik etti.
VATANDAŞIN NABZINI TAKSİCİLER BİLİR
Binevler Fidanlık Taksi Durağı’ndaki taksicileri ziyaret ile başlayan gezide taksiciler, AK Parti Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. 
Taksicilerle çay içip sohbet eden heyet onların taleplerini ve varsa sıkıntılarını çözme anlamında sohbet ettiler. Sürekli halkla iç içe olan taksicilerin, halkın nabzını en iyi şekilde tuttuğunu söyleyen milletvekilleri Erdoğan ve Koçer vatandaşların düşüncelerini ve nabzını en iyi taksicilerin bileceğini ifade ederek, vatandaşların beklentileri konusunda bilgiler aldı. 
ESNAF ZİYARET EDİLDİ
Taksicilerle yapılan sohbetin ardından Erdoğan, Koçer ve Tahmazoğlu mahallede bulunan esnafı ziyaret etti. Esnafla tek tek sohbet eden heyet esnafın taleplerini dinleyerek, işlerin durumu konusunda sohbet etti.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here