Taşdoğan’dan miting gibi adaylık açıklaması

0
39091

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, görevinden istifa ederek Gaziantep Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Taşdoğan’ın adaylık açıklaması yüzlerce kişinin katıldığı mitinge dönüştü.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığından Gaziantep Milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Muhittin Taşdoğan, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu açıkladı.
Şehrin sorunlarına çözümler üretmek için fikirlerini faaliyete geçirdiklerini dile getiren Taşdoğan, “Yeri geldi şehrin sorunlarına çözümler ürettik, fikirlerimizi faaliyete geçirdik. Yeri geldi sert bir dille eleştirilerde bulunduk. Bunların hepsi şehrimizin ferahı içindi. Bu bilincimiz henüz bitmedi. 5 yıldır sürdürmekte olduğum görevimi milletvekili aday adaylığım için bıraktım” dedi.
TÜM VATANDAŞLARIMIZI BİRLİKTE YÜRÜMEYE DAVET EDİYORUM
Konuşması sık sık alkışlar ve tezahüratlarla kesilen Taşdoğan, şunları söyledi: “5 yıldır liderimiz ve davamıza sadakatle, çalışmalar yaptık. Yılanlardan olmadık, kaçanlardan olmadık, satanlardan olmadık, başaracağız dedik başardık, ülkücü yeminimizi hiç bozmadık, Şimdi geldiğimiz noktada bir genel seçim bulunuyor. Malumunuz 24 Haziran 2018 tarihinde ülke olarak seçime gidiyoruz. Bizler karşılıksız bir sevdayla milliyetçi ülkücü harekete bağlıyız ve bu bağlılığımızı hiç bir şeye değişmeyiz. Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’in Türk Milliyetçiliği ve Ülkücülüğünü, tüm gönüllere onun ilkelerini, prensiplerini ve düşüncelerini bugüne kadar kutsal bir bayrak gibi taşıyan saygıdeğer Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin yol arkadaşı olabilmek şerefini şahsım için onur ve gurur saymaktayım. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını tıpkı her hafta sizlerle yaptığımız toplantılarda olduğu gibi dile getirmek ve çözümler üretmek için MHP Gaziantep Milletvekili aday adayıyım. Gaziantep’in sorunlarını çözmek ve dile getirmek için tüm vatandaşlarımızı bizle birlikte yürümeye davet ediyorum. Ben kürsünün adayı değilim, memleketimin ve milletimin adayıyım.”
Taşdoğan’ın adaylık açıklamasının ardından partililere çeşitli ikramlarda bulunuldu ve partililer Taşdoğan ile fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girdi. Gösterilen yoğun ilgi nedeniyle adaylık açıklaması adeta bir miting havasında geçti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here