Türkiye Hokey Federasyonu’ndan Mehmetçiğe tam destek

0
227

Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek vermek üzere Kilis’e gidecek. Kilis’te gerçekleştirilecek yönetim kurulu toplantısı ve çeşitli etkinlerle Türk Silahlı Kuvvetlerine ve Afrin’de terör örgütlerine yönelik sürdürülen mücadelede görev alan güvenlik güçlerine destek verilecek.
Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, “Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulunu Afrin operasyonuna manevi desteğimizi göstermek amacıyla Kilis’te toplayacağız. 2 Mart 2018 Cuma günü, Kilis’te bir dizi ziyaret gerçekleştireceğiz. Ülkemiz oldukça zor bir süreçten geçiyor. Bu ülkede yaşayan yediden yetmişe herkesin, tüm hesaplarını bir tarafa bırakıp, tek vücut olma zamanıdır. Bu asil millet; birlik ve beraberliğini bozmazsa, şer odakları hiçbir sinsi emellerine ulaşamayacaklardır, tarihte, benzeri olayları çok yaşamış bir milletiz, bu zamana kadar birçok badirelerden geçen ülkemiz, bununda üstesinden alnının akıyla çıkacaktır. Allah devletimize ve milletimize güç-kuvvet versin, şanlı ordumuzu da çıktığı bu yolda muzaffer kılsın” dedi.
Türkiye Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu başkan ve üyelerinin yanı sıra Gaziantep Polisgücü Sporunun Avrupa Şampiyonu olan hokey takımının da düzenlenecek ziyarete katılacağı bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here