Ümit Özdağ’dan 29 Ekim mesajı

0
414

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ, “Türkiye Cumhuriyeti Türk milletinin ‘iyiliğini’ yürekten isteyenlerin omuzlarında yükseldi” dedi. 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, 94. yılı kutlanan Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajında, “Şeref ve şanla 94. yılına eriştiğimiz aziz Türkiye Cumhuriyeti milletine inanan, onun uğrunda canını vermekte bir an tereddüt etmeyen ve en önemlisi büyük Türk milletinin ‘iyiliğini’ yürekten isteyenlerin omuzlarında yükseldi” dedi.

Türkiye Cumhuriyetinin büyük Türk milletinin savaşlar, yıkımlar, yıkıntılar ve zaferler üzerine inşa ettiği ve bütün dünyada hayranlık uyandıran devletimizin adı olduğunu ifade eden Özdağ,”Türk Milletinin birlik olma inancı ve isteği ile omuz omuza verilerek neler başarılabileceğinin, birlik olmanın getireceği zaferlerin somutlaşmış halidir. Bugün şeref  ve şanla 94. yılına eriştiğimiz aziz Türkiye Cumhuriyeti milletine inanan, onun uğrunda canını vermekte bir an tereddüt etmeyen ve en önemlisi büyük Türk milletinin ‘iyiliğini’ yürekten isteyenlerin omuzlarında yükseldi. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu büyük esere ömürlerini vakfeden silah arkadaşları, onların izinden bugüne dek bu meşalenin sönmemesi için mücadele veren şehitlerimiz ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. Bu vesile ile devletimizin şeref nişanı Cumhuriyetimizin 94. yılını kutluyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here