Uzman Dr. Muzaffer Ertürk, Hatem Hastanesi’nde

0
1053

Gaziantep’teki devlet ve özel hastanelerdeki başarılı çalışmaları ile tanınan Gastroenteroloji Uzmanı Doktor Muzaffer Ertürk, Özel Hatem Hastanesinde hasta kabulüne başladı.
Tecrübeleri ve mesleki becerileri ile adından sıkça söz ettiren Uzm. Dr. Muzaffer Ertürk’ün; Mide Hastalıkları, Barsak Hastalıkları, Karaciğer Hastalıkları, Kronik Hepatit B ve C Hastalıklığı tıbbi ilgi ve uzmanlık alanları içerisinde yer aldığı belirtildi. Doktor Ertürk’ün İnflamatuvar Barsak Hastalıkları Derneği, TGD (Türk Gastroenteroloji Derneği) ve Türk Hepatoloji Derneği üyesi olduğu kaydedildi.
UZM. DR. MUZAFFER ERTÜRK KİMDİR?
1967 yılında Adiyaman’ın Besni ilçesinde doğan Uzm. Dr. Muzaffer Ertürk, ilkokul, oratokul ve lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladı. 1990 yılında İstanbul üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1984- 1990 yılları arasında İstanbul SSK Ok Meydanı Hastanesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalında ihtisasını yaptı. 1997- 2000 yılları arasında ise Trakya Üniversitesi Gastroenteroloji Ana Bilim Dalı’nda ihtisasını başarılı bir şekilde tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilen Ertürk daha önce, Ersin Arslan Devlet Hastanesi ve Gaziantep Amerikan Hastanesi’nde hizmet verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here