Uzman Psikolog Özdemir, Anka Hastanesi’nde

0
1112

Gaziantep Özel Anka Hastanesi kadrosuna yeni isimler ekleyerek, gücüne güç katmaya devam ediyor. Uzman psikolog Pelin Zeynep Özdemir, Gaziantep Anka Hastanesi’nde hasta kabulüne başladı.   
Her geçen gün hekim kadrosunu güçlendiren ve bölgeye önemli sağlık hizmetleri vermeye devam eden Özel Gaziantep Anka Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan uzman psikolog Zeynep Özdemir, 1991 yılında Sinop’ta doğdu. Özdemir, ilköğretim ve lise eğitimini Sinop’ta, psikoloji lisans eğitimini Ankara Ufuk Üniversitesi’nde tamamladı. Klinik psikoloji alanında Beykent Üniversitesi’nde yüksek lisans yapan Psikolog Özdemir, yüksek lisans tez çalışmasını lise öğrencilerinin üst bilişlerinde boyun eğici davranışlar ve akademik erteleme konusunda tamamladı. Psikolog Özdemir, aynı zamanda Amasya Üniversitesi’nde pedagojik formasyon eğitimi aldı. İlk mesleki tecrübesini Ankara Gazi Hastanesi Psikiyatri servisinde staj yaparak kazanan Psikolog Özdemir, stajının ardından 3 yıl boyunca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde özel gereksinimli çocuklarla ve onların aileleriyle çalıştı. Kısa bir dönem down sendromlu çocuklar için kurulan bir dernek olan SİNDODER’de yönetim kurulu üyeliği yapan Psikolog Pelin Zeynep Özdemir; çocuklar, ergenler ve yetişkinler için Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldı.
Psikolog Pelin Zeynep Özdemir Bireysel Danışmanlık, panik bozukluk, depresyon, fobiler, obsesif kompulsif bozukluk, sosyal fobi, sınav kaygısı, yaygın anksiyete bozukluğu, somatoform bozukluklar, travma sonrası stres bozukluğu, çocuk ve Ergen Danışmanlığı, wisc-r uygulama, okul fobisi, kardeş kıskançlığı, alt ıslatma ve davranış problemleri konularında hastalarına gerekli destekleri vermeye başladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here