Vali Yerlikaya, şehit ailelerini ziyaret etti

0
374

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde ikamet eden şehit ailelerimizi evlerinde ziyaret ederek, “Devletimizin bütün kurumları ve yöneticileri şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanındadır” mesajını verdi.  
Şehitlerimizin ve onları yetiştiren ailelerinin haklarının ödenmeyeceğini vurgulayan Vali Yerlikaya; “Sizleri kendi ailelerimiz, yakınlarımız olarak görüyoruz. Sizlerin sağlık, huzur ve afiyette olmanız en büyük temennimiz. Şehitlerimizin en değerli emaneti olarak sizlerin, iyi gün kötü gün ayırmadan her zaman yanındayız. Devletimizin bütün kurumları ve yöneticileri şehit ailelerimiz ve gazilerimizin yanındadır” dedi.  
Bu ziyaretleri sık sık gerçekleştireceğini yineleyen ve ailelerin gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür eden Vali Yerlikaya, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Makamları âli olsun. Gazilerimize de sağlık ve afiyetler diliyorum” dedi.  
Şehit aileleri de Vali Yerlikaya’yı evlerinde misafir etmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek, ziyaretleri için Vali Yerlikaya’ya dua ve teşekkür ettiler. 
Ziyaret Edilen Şehit Aileleri
Şehit Polis Memuru Ali Polat’ın anne ve babası Raife-Fevzi Polat ve ailesi,
Şehit Jandarma Er Ergün Güçlü’nün anne ve babası Leyla-Nasip Güçlü ve ailesi,
Şehit Piyade Er Fevzi Kazak’ın babası Mehmet Kazak ve ailesi
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Karadal’ın annesi Ayşe Karadal ve ailesi,
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ali Öztürk’ün ailesi,
Şehit Bakım Onbaşı Hayri Kaya’nın ailesi,
Şehit Er Selim Coşkun’un ailesi,
Piyade Uzman Çavuş Cevdet Deniz Özdemir’in ailesi,
Şehit Tankçı Onbaşı Yakup Balbey’in ailesi   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here