Vali Yerlikaya, Şehitkamil muhtarlarıyla buluştu

0
301

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Halil Uysal, İl Emniyet Müdür Vekili Kenan Dirican, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve kurum müdürleriyle birlikte muhtarlarla bir araya geldi.
Muhtarların şikâyet, öneri ve taleplerini dile getirdikleri toplantıda Vali Yerlikaya kurumlar tarafından gerçekleştirilen hizmetlerde kaydedilen gelişmelerin memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, vatandaşları adına muhtarlar tarafından sunulan katkılara teşekkür etti.
Vali Yerlikaya “Mevki ve makamlar hizmet etme yerleridir. Bu şuur ve anlayışla halkımıza hizmet vermeye gayret ediyoruz. Muhtarlarımızla her ay bir ilçemizde buluşarak hasbihal ediyor, mahalle sakinlerimizin hizmete ilişkin talep, şikâyet ve önerilerini sizlerden dinleyerek birlikte çözümler üretiyoruz. Yeni yılımızın ilk toplantısını Şehitkamil İlçemizde yapıyoruz. Hamdolsun geldiğimiz nokta memnuniyet vericidir. Daha da iyi bir noktaya geleceğinden hiçbir şüphemiz yoktur. Başta eğitim, sağlık, ulaşım, imar, alt ve üst yapı çalışmalarında hizmet etme yükümlülüklerimizin bilincinde olarak Belediyelerimiz ve siz muhtarlarımız ile uyum içinde önemli çalışmalar yapılıyor. Bu neticelerin elde edilmesinde yaptığımız toplantıların çok büyük katkıları var. Bu toplantılara devam edeceğiz. En iyi hizmeti hak eden vatandaşımıza bu hizmeti en güzel şekilde sunabilme gayretinden vazgeçmeyeceğiz. Hizmet makamında olan bütün kamu görevlilerine verdiğiniz destek, özellikle asayiş, uyuşturucu, suç ve suçlularla mücadelemizde bizlere yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de muhtarlara hitaben yaptığı değerlendirmede, Şehitkamil ilçesinde eksikliği hissedilen hizmetlerin tamamlanması için Büyükşehir Belediyesi olarak hepsinin ihtiyaç ve taleplerini değerlendirmeye çalıştıklarını belirterek, toplantıda dile getirilen hususların en kısa sürede tamamlanacağını bildirdi.
Muhtarlarla yapılan toplantı belediye ve kurumlar tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verilmesinin ardından sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here