Vali Yerlikaya’dan geçmiş olsun ziyaretleri

0
267

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Afrin’de yuvalanan terör örgütlerine karşı yürütülen Zeytin Dalı Harekâtında yaralanan Uzman Çavuş Mustafa Karaoğlu ve Emniyet Müdürlüğü Motorize Trafik polislerinden Yasin Çaylı’ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Uzman Çavuş Karaoğlu’nun tedavi sürecini tamamlayarak taburcu olma seviyesine geldiğini görmekten mutlu olduğunu belirten Vali Yerlikaya, “Geçmiş olsun. İnşallah kısa zamanda tekrar sağlığına kavuşacak ve cephedeki silah arkadaşlarının yanında görev almaya devam edeceksin. Terör örgütlerine karşı verdiğiniz mücadelede aziz milletimizin duaları sizlerle. Allah ordumuza ve kahraman Mehmetçiklerimize güç versin” dedi.
Daha sonra Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü Motorize Trafik ekiplerinde görev yapan Yasin Çaylı’yı ziyaret eden Vali Yerlikaya, Polis Memuru Çaylı ve ailesine geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Vali Yerlikaya’nın ziyaretlerine Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, Başhekim Suat Zengin ve ilgili doktorlar eşlik etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here