Vali Yerlikaya’dan yaralıya ziyaret

0
222

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Suriye’nin Afrin bölgesine gerçekleştirilen Zeytin Dalı Harekatı’nın 2’nci gününde PKK/KCK/PYD-YPG terör bölgesinden Kilis’e yapılan roketli saldırıda yaralanan Mustafa Kara’yı hastanede ziyaret etti.
Vali Ali Yerlikaya’ya Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki ziyaretine Rektör Prof. Dr. Ali Gür ve doktorlar da eşlik etti. Mustafa Kara’ya geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Yerlikaya, şifa temennisinde bulundu.
Mustafa Kara’nın tedavi süreci hakkında doktorlarından bilgi alan Vali Yerlikaya, “İnanıyorum ki hastanemizde verilecek tedavi hizmetleriyle en kısa sürede tekrar sağlığınıza kavuşacaksınız. Devletimiz bütün imkanlarıyla yanınızdadır. Allah’tan acil şifalar diliyorum. Kahraman Mehmetçiklerimiz, terör örgütlerine karşı milletimizin gönlünden geçenleri en güzel şekilde hayata geçirecek ve bölgemize yönelik terör saldırılarını önleyeceklerdir. Sizler müsterih olun” dedi.
Mustafa Kara ise Vali Yerlikaya’ya ziyaretleri için teşekkür ederek, “Devletimiz, milletimiz sağ olsun. Allah Mehmetçiklerimizi muzaffer eylesin” diye konuştu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here