Vücut Geliştirme Şampiyonası’ndan ilgi çeken görüntüler

0
4157

Rusya’nın Novosibirsk kentinde düzenlenen Sibirya Federal Bölgesi Vücut Geliştirme, Fitness ve Body Fitness Şampiyonası, vücut geliştiricilerle sporseverleri buluşturdu.
Artık gelenek haline gelmiş bu şampiyona, gerek organizasyon seviyesi, gerekse kullanılan teknik ekipman ve katılımcıların listesi ile Rusya’nın Sibirya bölgesinde gerçekleşen en büyük vücut geliştirme turnuvası olma özelliği taşıyor. Çok sayıda yarışmacının katıldığı turnuvada vücut geliştirme, body-fitness ve fitness-bikini kategorilerinde değerlendirme yapıldı.

Novosibirsk’te düzenlenen Sibirya Federal Bölgesi Vücut Geliştirme, Fitness ve Body Fitness Şampiyonası’nın katılımcısı sahne arkasında hatıra selfiesi çekiyor.

Yarışmacılar performans öncesinde kaslarını açıyor.

Sibirya Federal Bölgesi Vücut Geliştirme Şampiyonası’nın kadın yarışmacıları podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Sibirya bölgesindeki çeşitli spor kulüplerinden onlarca sporcu farklı kategorilerde şampiyonluk birinciliği için yarıştı.

Seyircilerin en hoşuna gittiği Body Fitness kategorisinde yarışan kadınlar, spor vücutlarını sergiledi.

Yarışmacılardan biri performans sırasında.

Yarışmacılar uzun uğraşlar sonucu kazandıkları görünümleriyle sahneye çıktı.

Yarışmacılar podyuma çıkma hazırlığında.

Kadın yarışmacının podyuma çıkmadan önce son hazırlıkları…

Katılımcıların değerlendirilmesinde vücut çizgilerin uyumluluğu ve oranı, vücudun genel durumu ve sağlıklı bir görünüm dikkate alındı.

Kadın katılımcılar podyuma çıkmak için sıra beklerken..

Katılımcıların değerlendirilmesinde ayrıca güzel vücut yapısı ve manken seviyesindeki çekici görünüme de çok önem verildi.

Kaynak: Sputnik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here