Yazar Birgül Al, “Kumsalın Sonu” kitabını imzalayacak

0
473

Yazar Birgül Al, ikinci kitabı “Kumsalın Sonu”nu, CNR 5. Uluslararası Kitap Fuarı’nda okurları için imzalayacak. Sınırlarımızın hemen yanındaki bir iç savaşın gerçek yüzünün yanında; aşka ve kadına dair çarpıcı bir hikâyenin anlatıldığı “Kumsalın Sonu”, yüreğinizde iz bırakacak.
İlk olarak “Eylül Yaprakları” şiir kitabıyla edebiyat dünyasına giriş yapan yazar Birgül Al, şimdi de ilk romanı “Kumsalın Sonu” ile okurlarıyla buluşuyor. Birgül Al, CNR 5. Uluslararası Kitap Fuarı’nda 11 Mart Pazar günü 14.00-15.00 saatleri arasında kitabının imza gününe katılacak.
Kitapseverlere seslenen Al, “Yeşilköy Mahallesi, Cnr Ekspo Fuar Merkezi, 34149 Bakırköy/İstanbul adresinde buluşmayı diliyorum” dedi.
KUMSALIN SONU
Birgül Al’ın kaleme aldığı ve Puslu Yayıncılık tarafından yayınlanan “Kumsalın Sonu” akıcı üslubu ve çarpıcı konusuyla başucu kitabınız olmaya aday.
Romanın konusu kısaca şöyle:
“Hayat nasıl bu kadar acımasız olabiliyor? Doğruyu, hak ve adaleti bulan bir avukat, suçu sabit duygularının katiline gereken adaleti tecelli ettiremiyor. Kanun kitapları yetersiz kalıyor aşk davasında… Hiç bir madde; giden sevgiliyi aklayamıyor. Gidenler, beklendiğine; kalanlar ise gidenin geri döneceğine inanır. Her giden, ardında bir bekleyen bırakır ve her kalan, gidenin dönmeyeceğini bile bile beklemeye razıdır, çünkü gidenler ve kalanlar bu uğurda hep yemin etmiştir.
Avukat Zeynep, Bodrum’da tanıştığı Gazeteci Volkan’a âşık olur. Volkan, tanışmalarından üç ay sonra çalıştığı gazete tarafından Suriye’deki iç savaşı takip etmek için gönderilir. Zeynep’in de Volkan’dan haber almaları gün geçtikçe azalır ve bir gün Zeynep’in Volkan hakkında öğrendiği bir haber hayatını alt üst eder.
Sınırlarımızın hemen yanındaki bir iç savaşın gerçek yüzünün yanında; aşka ve kadına dair çarpıcı bir hikâye…”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here