Yerlikaya ve Şahin İslahiye’de halkla buluştu

0
375

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İslahiye İlçesi’nde mahalle muhtarları ve vatandaşlarla buluştu.  
Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e, İslahiye Kaymakamı Ramazan Yıldırım, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Albay Fikret Güvenir, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman ve daire amirleri eşlik etti. Vali Yerlikaya, Belediye Kültür Merkezi’nde 70 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek genel değerlendirme ve muhtarların sorun ve taleplerini dinledi.  

Basına kapalı yapılan muhtarlar toplantısının ardından Vali Yerlikaya ve beraberindekiler, Belediye Sosyal Tesisleri’nde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sorunlarını, beklentilerini dinleyen Vali Yerlikaya, “Vatandaşlara biz birlikte terörle ve uyuşturucuyla mücadele ettiğimizde her iki sorunla başa çıkabileceklerini, hiçbirimizin çevremize karşı duyarsız kalmamalıyız diyerek sizlerden güvenlik güçlerimize yardımcı olmanızı ve biz birlikte olduğumuzda uyuşturucuyla mücadelede daha başarılı oluruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here