YÜTED yöneticileri yeni projeleri konuştu

0
703

Gaziantep’te kurulu Yüksek Teknoloji Eğitim ve Ekonomi Derneği (YÜTED) yönetici ve üyeleri, bir araya gelerek, yeni projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu.   
Bir restoranda yapılan yemekli toplantıda YÜTED Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyelerine, gerçekleştirilen çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgi verdi.
Kurt, “Diyarbakır Muhtaçları Koruma Derneği ile ortak gerçekleştirdiğimiz tekerlekli sandalye yardımı ile ihtiyaç sahibi engelli bir gencimiz ve gencimizi sırtında taşıyan annesinin mağduriyetini gidermek bizleri mutlu etti” dedi.  
YÜTED olarak daha fazla insana ulaşmak ve daha fazla insan hayatına dokunmak istediklerini ifade eden Kurt; toplantıya Diyarbakır’ dan katılan YÜTED ve Diyarbakır Muhtaçları Koruma Derneği Üyesi Zülal Koç’ a katılımı ve destekleri için teşekkür etti.
Nalan Kurt, toplantıya katılan Teoman Özdemir, Behiye Kaya, Davut Aytop, M. Hanifi Kılıç, Selen Okuducu, Muhammed Reşit Acun ve Fatma Selvinaz Orhan ile birlikte gelecekte gerçekleştirecekleri dernek faaliyetleri hakkında istişarede bulunarak, Gaziantep’in bir bilişim kenti olmasını hedeflediklerini, özellikle eğitim ve teknoloji konularında yeni projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here