Zabıta ekiplerinden yağ operasyonu

0
262

Gaziantep’te, Şahinbey Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaptığı denetimler sonunda bir iş yerinde, menşei belli olmayan 3 ton yağ ele geçirdi.
Vatandaşın sağlığı için yoğun bir tempoyla çalışan Şahinbey Belediyesi Zabıta ekipleri, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve polis ekipleri ile birlikte yaptığı denetim sırasında merdiven altı imalat yaptığı tespit edilen bir iş yerinde 3 ton menşei belli olmayan yağ ele geçirildi. İş yerinde yakalanan yağlara el konurken, iş yeri kapatılıp, iş yeri sahibine idari ceza işlemi uygulandı.
VATANDAŞIN SAĞLIĞINI HİÇE SAYDIRMAYIZ
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye olarak vatandaşın sağlığını her zaman ön planda tuttuklarını belirterek, “Belediyemizin zabıta ekipleri her zaman vatandaşın sağlığını ön planda tutmaktadır. Bu prensipler doğrultusunda ekiplerimiz ilçe genelinde sürekli olarak denetim yapmaktalar. Son olarak bir iş yerinde yapılan denetim sonrasında vatandaşlara satılmak üzere olan ve ne olduğu belli olmayan merdiven altı yağ üretim yerinde 3 ton yağ ele geçirildi. Vatandaşın sağlığını hiçe sayan bu tür iş yerlerine göz açtırmayacağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here